Hakkımızda

Kids Anka Aktivite Merkezi

18 Aydan 12 Yaşa kadar tüm çocukların eğlenirken öğrenecekleri, çok keyif alacakları, hayallerindeki meslekleri yakından tanıyacakları ve Bilim ile sanatın buluştuğu tek aktivite merkezi.

Çocuklar denesin, keşfetsin, sosyalleşsin, eğlenerek öğrensin ve sağlıklı bir şekilde gelişsin diye kurulmuş bu çok özel dünyaya bekliyoruz.

Okul gruplarımıza özel indirimlerle hizmet vermekteyiz. Tek seansta 190 Çocuk kapasitemiz ile günde 4 seans şeklinde rezervasyon sistemli hizmet vermekteyiz. (Seanslarımız 10:00 / 12:00 / 14:00 / 16:00)

Hafta içi ve hafta sonları bireysel katılım ve okul gruplarına hizmet vermekteyiz.

Meslekler Oyun Atölyelerimiz iki gruptan oluşmaktadır.

1nci Grup: Doktor – Veteriner Hekim – Diş Hekimi – İtfaiye Eri – Asker – Polis

2nci Grup: Aşçı – Hakim – Savcı – Avukat – İnşaat Müh. – Makine Müh.

Bilim Atölyelerimiz 8 atölyeden oluşmaktadır.

Sabun Atölyesi – Parfüm ve Kolonya Atölyesi – Diş Macunu Atölyesi – El Kremi Atölyesi – Ekolojik Denge Atölyesi – Mancınık Atölyesi – Elektrik Atölyesi – Fosilim Atölyesi

Sanat Atölyelerimiz 3 atölyeden oluşmaktadır.

Bak Ben Kukla Yapıyorum (ipli kukla) – Ahşap Oyuncak Atölyesi – Pandomim Atölyesi

Yaratıcı Drama Atölyelerimiz 4 atölyeden oluşmaktadır. 

İşaret Dili Atölyesi – Masal Terapi – Drama Atölyesi – Ebeveynli ve Ebeveynsiz Oyun Grupları (Drama Eşliğinde)

Gösteri Atölyelerimiz 6 atölyeden oluşmaktadır.

Pamuk ile Zorro’nun Dünyası – Kedi Çocuk ve Baykuş Kız – İnteraktif Kukla Gösterisi (Demo Aramızda) – Bir Karagöz Bir Hacivat – Bay ve Bayan Pando – Çocuk Zumba

Güncel ve birebir objeler ile eğlenceli aktiviteler Kids Anka’da… 1000 m2 kapalı alanda ailelere özel kamelyamızda çocuklarınız eğlenirken sizlerde canlı yayından izleyerek mutluluklarına ortak olabilirsiniz. 

Doğum günü, okuma bayramları ve Kur’an partileri v.b. organizasyonları yapabileceğiniz 2 ayrı özel alana sahip Kids Anka mutluluğunuzu paylaşmanın sevincini yaşıyor.

Keşfet, Öğren, Eğlen, Yaşa…

Kids Anka Aktivite Merkezi